Zamknij

Wisła Sandomierz, Stal Stalowa Wola i Czarni Połaniec przegrali swoje mecze

11:15, 18.09.2022 KR
Skomentuj

Wszystkie nasze drużyny występujące w 3 lidze gr IV przegrały swoje ostatnie spotkania. Najboleśniejszą porażkę ponieśli piłkarze z Sandomierza.

Wisła podejmowała na własnym stadionie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Goście objęli prowadzenie w 12. minucie po bramce Kostiantyna Czernija. Chwilę później wynik podwyższył Kamil Bełczowski. W drugiej połowie KSZO zdobyło kolejne dwie bramki, które strzelali ci sami zawodnicy. Przyjezdni wygrali ten mecz 4:0.

Drugą porażkę z rzędu poniosła Stal Stalowa Wola. Piłkarze Łukasza Surmy podejmowali Avię Świdnik. Goście wygrali 2:0. Oba gole padły w drugiej połowie. W 75. minucie futbolówkę do bramki Stali skierował Tomasz Zając, a w 88. minucie wynik meczu ustalił Arkadiusz Górka.

Porażkę ponieśli także Czarni Połaniec, którzy udali się na wyjazd do Radzynia Podlaskiego. W tym meczu padła jedna bramka. W 42. minucie bramkę dającą zwycięstwo Orlętom strzelił Michał Kobiałka.