W tym roku po raz 28. wyruszamy, by posprzątać Polskę!

Pamiętaj, że każda akcja terenowa, którą przeprowadzisz od teraz do Wielkiego Finału w 3. weekend września (17-19 września), może zostać zapisana do 28. Akcji Sprzątanie świata – Polska.

Dołącz do Akcji! Zarejestruj się, dołącz do Akcji Sprzątanie świata – Polska i razem posprzątajmy Polskę wzdłuż i wszerz!

Dzięki rejestracji:

  1. Otrzymasz od nas formularz raportu, w którym możesz uzupełnić wyniki swoich działań terenowych.

  2. Twoja akcja będzie wpisana do tegorocznych wyników Akcji Sprzątanie świata – Polska.

3.Będziemy mogli na bieżąco informować Cię o nowościach oraz przesyłać przydatne materiały, wskazówki praktyczne i merytoryczne.

4.Otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w Akcji (dla Twojej placówki i koordynatora).

Akcja Sprzątanie świata – Polska jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. Kiedy 27 lat temu inicjowałam tę Akcję w Polsce, nie spodziewałam się, że dołączy do mnie tyle osób, firm, organizacji, szkół. Dziękuję, że w 3. weekend września każdego roku razem możemy posprzątać Polskę. Połączyło nas sprzątanie świata, więc i tym razem zróbmy wiele dobrego dla Matki Ziemi.

Mira Stanisławska-Meysztowicz : Fundatorka Fundacji Nasza Ziemia, Przewodnicząca Rady Fundacji Nasza Ziemia, Inicjatorka Akcji w Polsce