forBET to jeden z najlepszych operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju. Typerzy doceniają jego bogatą ofertę selekcji sportowych oraz wysokie mnożniki bukmacherskie. A jak prezentują się recenzje dotyczące jego akcji promocyjnych i bonusów?

forBET to bukmacher, który pochwalić się może naprawdę sporym doświadczeniem w branży bukmacherskiej. W końcu swoje usługi świadczy on od 2016 roku, kiedy to uzyskał licencję Ministerstwa Finansów. Nic więc dziwnego, że przez te wszystkie lata doczekał się niezliczonej liczby opinii na swój temat. Ich pobieżna analiza pozwala stwierdzić, że graczom szczególnie podoba się sama oferta typów wzajemnych, ale i polityka dotycząca współczynników bukmacherskich. My jednak tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej głosom poświęconym akcjom promocyjnym oraz bonusom (zobacz OPINIE o tym bukmacherze https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/forbet/opinie/)

Jak gracze oceniają promocje i bonusy w forBET?

Wystarczy rzut oka, aby przekonać się, że obstawiający na rejestrację w forBET decydują się nie tylko ze względu na propozycję zakładów oraz wysokość kursów. Typerzy bardzo często podejmują decyzję o rejestracji u tego renomowanego buka także poprzez niezwykle rozbudowany i intratny system promocyjny. W nim chwalone są zarówno premie dedykowane początkującym, jak i bardziej doświadczonym typerom. Oznacza to więc, że forBET podszedł do tematu promocji i premii bardzo poważnie i tak wszystko skonfigurował, aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających betujących. Aby jednak nie być gołosłownym, poniżej postanowiliśmy wziąć na tapet recenzje dotyczące kilku głównych elementów promocyjnych.

Bonus na start w forBET - oceny graczy

Na pierwszy ogień weźmy premię na powitanie, która w wielu elementach wręcz powala na kolana. Jak zatem oceniają ją dokładnie sami obstawiający?

Bonus na start

  • Ocena ogólna 9/10
  • Ocena za wysokość 10/10
  • Ocena za warunki 8/10

Wielu bardzo wysokich not doczekała się oferta powitalna forBET. Nie ma dla nas w tym żadnego zaskoczenia, ponieważ prezentuje się ona naprawdę świetnie. Wystarczy wspomnieć, że odebrana wraz z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT przynieść Wam może nawet 5310 zł. Jak więc widać, już sama kwota tego bonusu nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Nie bez znaczenia jest także to, że premia w forBET obejmuje praktycznie wszystkie rodzaje bonusów bukmacherskich. W końcu znaleźć w niej można aż dwa bonusy od wpłaty do 4080 zł, zakład bez ryzyka o wartości 1200 zł, freebet 30 zł oraz aż dwie gry bez podatku (ogólną na 30 dni i tylko na fazę grupową mistrzostw Europy w piłce nożnej).

Nie najgorzej prezentują się także same warunki bonusu, które np. w przypadku cashbacku wymagają od Was dokonania jednokrotnego obrotu. Z kolei jeśli weźmiemy pod uwagę premię od depozytu to tutaj mamy do czynienia z jednokrotnym obrotem w celu odblokowania bonusu, a następnie dwukrotnym, aby wypłacić pieniądze. Naturalnie gra bez podatku wolna jest od takich zapisów, co oznacza, że można puszczać kolejne kupony z minimum trzema selekcjami z kursem nie mniejszym niż 1.30 do woli i liczyć na zgarnięcie wygranej powiększonej nawet o 14%.

Promocja z mnożnikiem wygranej MaxiZysk - opinie typerów

forBET znany jest także z tego, że jako jedyny do swojej oferty wprowadził specjalne promocje z mnożnikiem umożliwiające powiększenie wygranej aż dwukrotnie.

Promocja MaxiZysk

  • Ocena ogólna 9/10
  • Ocena za wysokości 9/10
  • Ocena za warunki 9/10

Jeżeli zatem zależy Wam na podwojeniu swojej wygranej w prosty sposób, to po prostu musicie polować na tego typu promocje. To akurat nie powinno być takie trudne, ponieważ forBET regularnie dodaje je do swojej oferty. Co ważne, tyczą się one wielu wydarzeń sportowych, dzięki czemu na ekstra doładowanie liczyć możecie przy okazji typowania m.in. piłki nożnej, tenisa ziemnego czy Formuły 1. Każda promocja z mnożnikiem przysługuje maksymalnie do 200 zł, co z pewnością pozwala na zgarnięcie naprawdę sporej wygranej. Całkiem rozsądnie wypada przy nich także obrót, który musi być jednokrotny. Tym samym nie powinniście mieć najmniejszych problemów, aby spełnić wszystkie wymagania. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że promocje z mnożnikiem cieszą się aż takim zainteresowaniem graczy i że są aż tak wysoko oceniane

Bonus od depozytu w forBET - oceny graczy

Omawiając promocje i bonusy forBET nie sposób nie wspomnieć o całej gamie premii od depozytu. One podobnie jak w przypadku promocji z mnożnikiem pojawią się w ofercie tego licencjonowanego buka przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych.

Bonus od wpłaty

  • Ocena ogólna 8/8
  • Ocena za wysokość 8/10
  • Ocena za warunki 8/10

Według nas nie ma niczego dziwnego w tym, że pozytywne recenzje zbierają także promocje pozwalające na ekstra doładowanie bankrollu. Nie wymagają one bowiem od Was żadnych specjalnych ruchów. Tak naprawdę wystarczy w danym dniu dokonać wpłaty i cieszyć się bonusem 50%. W ten sposób zgarnąć możecie nawet 250 zł, bo w zdecydowanej większości premia obowiązuje do kwoty 500 zł. Na plus zapisać można także sam regulamin tego typu promocji, który nakłada na Was obowiązek tylko jednokrotnego obrotu całą kwotą bonusu. To doceniają również sami typerzy, którzy średnio wspomnianym akcjom wystawiają ocenę 8/10.

Jeżeli więc mieliście do tej pory wątpliwości co do promocji i bonusów forBET, to powinny one już Was opuścić. System promocyjny tego sponsora polskiego sportu prezentuje się bowiem naprawdę okazale. Nie jest to tylko nasze zdanie, ale przede wszystkim zdanie wielu obstawiających, którzy do tej pory mieli okazje korzystać z usług forBET.