Zapraszamy do udziału w rozgrywkach piłkarskich na terenie województwa świętokrzyskiego pod nazwą: „Otwarte Mistrzostwa Piłki Nożnej o Puchar Wolnej Polski – Świętokrzyskie Orły”.

Na Cykl „Świętokrzyskie Orły – otwarte mistrzostwa piłki nożnej o Puchar Wolnej Polski” składają się 4 (cztery) niezależne turnieje i turniej finałowy. W turnieju finałowym weźmie udział minimum 16 zespołów, w tym po 2 najlepsze zespoły z każdego turnieju, zespół gospodarza finałów i trzy zespoły, zaproszone przez organizatora, spośród drużyn startujących w czterech turniejach.

Cykl turniejów Świętokrzyskie Orły odbędzie się w następujących lokalizacjach i terminach:

Opatów 18.09 – Stadion OKS Opatów Staszów 19.09 – Stadion Miejski Sandomierz 25.09 – Miejski Stadion Sportowy w Sandomierzu Starachowice 26.09 – Stadion Miejski w Starachowicach Finał Kielce – Stadion Piłkarski ul. Szczepaniaka 29 Zasady ogólne turniejów (szczegóły w regulaminie):

Uczestnikiem turnieju mogą być chłopcy rocznika 2011 i młodsi i dziewczynki rocznika 2010 i młodsze. Każdy uczestnik musi mieć zgodę rodzica na udział w turnieju (załącznik nr 3 do regulaminu rozgrywek). Stan zdrowia każdego uczestnika turnieju nie może budzić wątpliwości (załącznik nr 4 do regulaminu turnieju). Każda drużyna musi się składać co najmniej z 7 zawodników, lecz nie więcej niż 12. Każda drużyna powinna posiadać jednakowe stroje. Stroje drużyny zapewniają sobie we własnym zakresie. W rozgrywkach mogą brać udział uczestnicy, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek (formularz zgłoszenia stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu). Dopuszcza się możliwość udziału drużyn mieszanych. Zgłoszenia (formularz zgłoszeniowy w linku: https://aktywnidlapolski.pl/wydarzenie/swietokrzyskie_orly_2021/ ) przyjmowane są droga elektroniczną na skrzynkę [email protected],

Informacje szczegółowe można uzyskać pod numerem telefonu tel. 606 496 083

Do zobaczenia na rozgrywkach turnieju Świętokrzyskie Orły!