Koncerty

Koncert Formacji Tanecznej PARADOX "ONE tańczą wciąż..."

Portowa 24, Sandomierz

Najważniejsze informacje

Początek Sobota, 20 kwietnia, godz. 18:00
Strona wydarzenia https://www.facebook.com/even…

Szanowni Państwo!

Z niewysłowioną przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert pt. „ONE tańczą wciąż…” w wykonaniu Formacji Tanecznej PARADOX. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20 i 21 kwietnia 2024r. o godzinie 18:00 w Porcie Kultury w Sandomierzu.

Reżyserką koncertu jest Monika Magda – ceniona i charyzmatyczna instruktorka, tancerka, choreograf z wieloletnim doświadczeniem, która wkłada całe serce w swoją pracę i zaraża młode pokolenia pasją do tańca, z dbałością o precyzję ruchu.

Razem z grupami reprezentacyjnymi Formacji zdobywa wysokie miejsca na podium podczas o konkursów tańca, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i regionalnym.

Podczas gali zostaną zaprezentowane zarówno nowe, jak i już znane choreografie, zaś niektóre układy taneczne zostaną zatańczone po raz ostatni, co czyni tę galę niezwykle wartościową i unikatową dla wszystkich miłośników tańca.

Koncert uświetnią swoimi występami zaproszeni Goście Specjalni: doskonała tancerka i choreografka Dorota Koprowska, zachwycająca Joanna Stępień – PARADOXalna wychowanka p. Moniki, zjawiskowa wokalistka Natalia Ciecierska, a także zaprzyjaźniona formacja z sąsiedniego miasta – Studio Tańca i Ruchu FRAM z Tarnobrzegu.

Bezpłatne bilety wstępu będą dostępne od 27 marca 2024r. Można je pobrać w biurze Ośrodka Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1, Sandomierz) od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością dostarczy niezapomnianych i pięknych chwil oraz artystycznego wzruszenia.

Galeria

WIECZÓR INDYJSKI
WIECZÓR INDYJSKI

24 maja, godz. 16:00

Rynek w Rozwadowie, Stalowa Wola

Dzień Wykładów Otwartych w Filii
Dzień Wykładów Otwartych w Filii

27 maja, godz. 09:00

Katolicki Dom Kultury Świętego Józefa w Sandomierzu, Sandomierz

Rodzinny Koncert "MAMY miłość do muzyki"
Rodzinny Koncert "MAMY miłość do muzyki"

26 maja, godz. 18:00

Port Kultury, Sandomierz

Warsztaty Chustonoszenia
Warsztaty Chustonoszenia

30 maja, godz. 16:30

Damy Radę Tarnobrzeg, Tarnobrzeg

Maraton Zumby w hawajskim klimacie! 🌸
Maraton Zumby w hawajskim klimacie! 🌸

26 maja, godz. 16:00

Szkoła Tańca i Rozwoju Pandura, Tarnobrzeg

Zobacz więcej