Koncerty

Koncert zespołu "ORNETTE”

Sandomierz

Koncert zespołu "ORNETTE”

Najważniejsze informacje

Początek Piątek, 25 listopada, godz. 20:00
Cena od 30.00 PLN do 40.00 PLN
Miejsce Lapidarium pod Ratuszem, Sandomierz

Opis

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert zespołu „ORNETTE”, który odbędzie się w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1) w dniu 25 listopada roku o godz. 20.00.

Bilety w cenie 30 zł (ulgowy) i 40 zł (normalny) do nabycia w ramach przedsprzedaży w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20, tel. 15/ 644 61 05) lub w dniu koncertu w Lapidarium pod Ratuszem. Cena biletów w przedsprzedaży nie ulega zmianie.

Informacje o zespole: Od lat „ORNETTE” związany jest z legendarną grupą „Oddział Zamknięty”. Grzegorz "ORNETTE" Stępień w latach 1996-1999 twórczo współpracował z czołówką polskiej sceny rockowej, jazzowej i popowej. Od 2002 roku związany z legendą polskiej sceny muzycznej - ODDZIAŁEM ZAMKNIĘTYM. Muzyka można było zobaczyć na największych scenach w kraju i za granicą.
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w roku 2013 rozpoczął pracę nad swoją debiutancką autorską płytą pod szyldem ORNETTE. Płyta ukazała się w listopadzie 2015 roku i nosi tytuł "Twarzą w twarz".
‘’Możesz wszystko’’ to już drugi album artysty, którego premiera odbyła się w 2021 roku w Krakowie w Fortach Kleparz.

Koncerty ORNETTE to kwintesencja energetycznego rock and roll'a. Program autorski przeplatany jest przebojami gigantów polskiej sceny rockowej, w nowatorskich aranżacjach ORNETTE. Ponad 20 lat scenicznego doświadczenia Grzegorza "Ornette" Stępnia i muzyków formacji ORNETTE gwarantują świetny kontakt z publicznością i niezapomniane przeżycia. Ponad 20 lat scenicznego doświadczenia Grzegorza "Ornette" Stępnia i muzyków tej formacji gwarantują świetny kontakt z publicznością i niezapomniane przeżycia.

Skład Zespołu to wybuchowa mieszanka muzycznych indywidualności: Grzegorz "Ornette" Stępień - wokal, bas, autor całego zamieszania
Piotr "Bzyk" Sokołowski - gitara
Grzegorz Babisz - gitara Filip "Fifi" Woźniak – perkusja