Brazylijskie jiu-jitsu

Okrzei 5, Sandomierz

Brazylijskie jiu-jitsu

Najważniejsze informacje

Organizator Fabryka Ruchu
Miejsce , Okrzei 5, Sandomierz

BJJ - wywodzi się z ju-jitsu, zapasów i judo. To sztuka walki oparta na mocowaniu się i walce w parterze. Skupia się ona na umiejętności kontrolowania przeciwnika za pomocą technik, które zmuszają przeciwnika do poddania się. BJJ szczyci się tym, że jest znana jako „delikatna sztuka", pozwalając mniejszej, słabszej osobie na użycie dźwigni i poddań (dławiki, zamki) w celu obrony przed większym przeciwnikiem.

Niezależnie od tego, czy chodzi o naukę samoobrony, rozpoczęcie nowego hobby, czy też o chęć poszerzenia swojego repertuaru sztuk walki, nie ma wątpliwości, że brazylijskie jiu-jitsu to piękna sztuka dostępna dla każdego.

Serdecznie zapraszamy na treningi zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

Treningi prowadzi Karol Wychowaniak - jest mgr fizjoterapii, specjalizuje się w pracy z dziećmi. Przygodę ze sportami walki zaczął po studiach od MMA. Najbardziej w MMA spodobała mu się „chwytana" strona tego sportu i zaczął trenować Brazylijskie Jiu Jitsu. Dołączył do klubu FightSports w Stalowej Woli i w lipcu 2019 roku otrzymał promocję na rangę niebieskiego pasa w Brazylijskim Jiu Jitsu od trenera Pawła Kunysza, czarnego pasa BJJ pod legendarnym Roberto „Cyborg" Abreu. Obecnie wciąż trenuje w klubie FightSports Stalowa Wola, uczęszcza na seminaria z zawodnikami BJJ z całego świata oraz cały czas stara się być lepszym zawodnikiem i nauczycielem.

Zajęcia plastyczne dla dzieci
zajęcia sztuka warsztaty plastyczne
Zajęcia plastyczne dla dzieci
Słowackiego 35a/8a

Zobacz szczegóły

Formacja Taneczna Paradox dla pań +30
zajęcia taniec nowoczesny
Formacja Taneczna Paradox dla pań +30
Sadomierz

Zobacz szczegóły

Formacja taneczna Paradox 6-16 lat
zajęcia taniec nowoczesny
Formacja taneczna Paradox 6-16 lat
ul. Armii Krajowej 1

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej