Yoga

Fabryka Ruchu, Okrzei 5, Sandomierz

Yoga

Najważniejsze informacje

Organizator Fabryka Ruchu
Miejsce Fabryka Ruchu, Okrzei 5, Sandomierz

Yoga to licząca sobie kilka tysięcy lat indyjska metoda samorozwoju i poprawy zdrowia. Słowo "yoga" oznacza "integrację" którą należy rozumieć jako uzyskanie współpracy między ciałem, umysłem (myśleniem) oraz duszą (emocjami). Drogą do osiągnięcia owej integracji jest praktyka fizyczna opierająca się na określonych pozycjach ciała (asany) połączonych ze świadomym oddychaniem (pranayama). Yoga nie jest religią czy formą ideologii. Jest dziedziną praktyczną dostępną dla wszystkich, w każdym wieku i w każdym stanie sprawności fizycznej.

We współczesnym świecie zachodu yoga to ćwiczenia fizyczne uprawiane dla poprawy zdrowia i samopoczucia. A my przedstawiamy Państwu yogę w nowoczesnym i wyjątkowym wydaniu, dostosowaną do aktualnych potrzeb - w postaci BODYBALANCE. Efektami prawidłowo prowadzonej praktyki yogi są przede wszystkim wzmocnienie i uelastycznienie całego ciała oraz poprawa funkcjonowania organów wewnętrznych. Uzyskuje się je za pomocą ćwiczenia asan polegających na ustawianiu ciała w określonych pozycjach, które nie tylko rozciągają i wzmacniają mięśnie oraz zwiększają zakres ruchu w stawach, ale także powodują masaż i lepsze ukrwienie narządów wewnętrznych.

Doświadczenie pokazuje, że jak dotąd nie wymyślono konkurencyjnego systemu ruchowego, który miałby korzystniejszy niż yoga wpływ na działanie organizmu i zdrowie ogólne. O dobrodziejstwach jakie yoga przynosi człowiekowi można się przekonać tylko poprzez jej samodzielną praktykę, do pojęcia której serdecznie zapraszamy.

Zajęcia plastyczne dla dzieci
zajęcia sztuka warsztaty plastyczne
Zajęcia plastyczne dla dzieci
Słowackiego 35a/8a

Zobacz szczegóły

Formacja Taneczna Paradox dla pań +30
zajęcia taniec nowoczesny
Formacja Taneczna Paradox dla pań +30
Sadomierz

Zobacz szczegóły

Formacja taneczna Paradox 6-16 lat
zajęcia taniec nowoczesny
Formacja taneczna Paradox 6-16 lat
ul. Armii Krajowej 1

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej