Zumba

Fabryka Ruchu, Okrzei 5, Sandomierz

Zumba

Najważniejsze informacje

Organizator Fabryka Ruchu
Miejsce Fabryka Ruchu, Okrzei 5, Sandomierz

Zumba... ... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA - uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że ćwiczą i po prostu wracają, gdyż niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty ;-)

... jest INNA - ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjna formuła zajęć.

.. jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, dla kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych czy umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić! Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Dołącz do nas już dziś, tańcz do upadłego i spalaj 1000-ce kalorii na wesoło!!!

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest innowacyjnem systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, t.j. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist... i wiele innych.

Zajęcia plastyczne dla dzieci
zajęcia sztuka warsztaty plastyczne
Zajęcia plastyczne dla dzieci
Słowackiego 35a/8a

Zobacz szczegóły

Formacja Taneczna Paradox dla pań +30
zajęcia taniec nowoczesny
Formacja Taneczna Paradox dla pań +30
Sadomierz

Zobacz szczegóły

Formacja taneczna Paradox 6-16 lat
zajęcia taniec nowoczesny
Formacja taneczna Paradox 6-16 lat
ul. Armii Krajowej 1

Zobacz szczegóły

Zobacz więcej